20 lipca, 2024

Rozwój mediów społecznościowych sprawił, że praktycznie każdy z nas dostał do swojej ręki narzędzie, pozwalające mu na zarabianie. Mogą to być niewielkie kwoty, ale także mogą to być sumy, które wielu z nas przyprawiają o „zawrót głowy”. Doskonałym przykładem może być tu Instagram. Dzięki niemu, na naszym koncie mogą pojawiać się dodatkowe pieniądze lub platforma ta może być naszym głównym źródłem utrzymania. Oczywiście wszystko zależy od tego, ile osób obserwuje nasze konto – im jest ich więcej, tym mamy możliwość większych zarobków. Nie jest łatwo dostać się na szczyt. Jak pokazuje ranking Instagram, najwięcej „obserwatorów” mają znane osoby (sportowcy czy aktorzy), ale znajdują się też w nim osoby, które swoją markę budowały od podstaw i praktycznie z niczego.

Jeśli zdecydujesz się na założenie konta na Instagramie możesz na nim zarabiać na kilka sposobów. Poniżej, podamy kilka najpopularniejszych.

  1.   Posty sponsorowane – jeden z najłatwiejszych sposobów na zarabianie na Instagramie. Polega on na umieszczaniu zdjęć produktu który mamy reklamować. Oczywiście marka musi być widoczna (chociaż nie zawsze musimy o niej mówić w naszym poście). Może ona pojawić się na zdjęciu „przez przypadek”, ale zawsze musi był łatwa do zauważenia.
  2.   Sprzedaż wspomnień o marce (shoutouts) – również prosty sposób na zarabianie. W naszym poście musimy tylko wspomnieć coś o reklamowanej osobie, stronie, o jakimś wpisie itp. Nie musi tu być zdjęć, wystarczy sam wpis.
  3.   Programy afiliacyjne – również metoda na zarabianie dla każdego. Wystarczy na naszym koncie promować produkty lub usługi, by dostawać prowizję w momencie gdy ktoś skorzysta z nich dzięki naszym linkom. Linki możemy umieszczać w różnych miejscach. Możemy także tworzyć specjalne posty na tę okazję.
  4.   Sprzedaż zdjęć – to sposób na zarabianie dla osób, które robią dużo dobrych zdjęć na Instagram. Można je później sprzedawać na specjalnych portalach i dzięki temu zarabiać dodatkowe pieniądze.
  5.   Promowanie własnego biznesu – za pośrednictwem konta na Instagramie możemy promować nasz własny biznes. Mówimy tu na przykład o wspominaniu promocjach które oferujemy, o nowych produktach itp.

To tylko część sposobów dzięki którym możemy zarabiać na Instagramie. Jest ich o wiele więcej gdyż ludzka inwencja jest praktycznie nieograniczona. Musimy tylko pamiętać, że w zarabianiu na Instagramie bardzo ważna jest liczba osób, które obserwują nasze konto. Im będzie ich więcej, tym nasze zarobki będą wyższe. Dlatego musimy robić wszystko, by ranking Instagram jak najszybciej pokazał nasze konto na jak najwyższej pozycji. Wtedy mamy szansę na naprawdę duże pieniądze. 

Newtrader.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj link do swojej strony w zamian za wartościowy komentarz dzięki usłudze CommentLuv.