25 maja, 2024

Program do Faktur Online – najciekawsze funkcjonalności

0

Przykry obowiązek oraz codzienna konieczność – właśnie tym są faktury, dla każdego przedsiębiorcy, prowadzącego działalność związaną ze sprzedażą towarów i usług. I o ile zachodzi konieczność wystawienia jednej czy kilku faktur dziennie nie widać większego problemu – a co jeśli mowa o dziesiątkach, czy setkach z nich? W skali całego miesiąca można by się pogubić – i tu z pomocą przychodzą profesjonalne programy do fakturowania.


Program do faktur – wystawianie dokumentów
Oczywistym jest, że programy do fakturowania umożliwiają wystawianie standardowych faktur VAT – w końcu to te dokumenty służą jako postawa rozliczeń transakcji między przedsiębiorstwami. Ale co warto podkreślić dobry program do faktur w zależności od potrzeb generuje wszystkie możliwe rodzaje faktur – z i bez VAT, marża, RR, a także faktury cykliczne, korygujące, pro-forma, czy walutowej, co jest szczególnie istotne w przypadku przedsiębiorstw związanych z kontrahentami zagranicznymi.


Specjalny moduł magazynowy
Moduł magazynowy z programem do faktur online w jednym to szczególnie przydatna propozycja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą własny magazyn towarów. Pozwala on na sprawne zarządzanie stanem ilościowym oferowanych produktów, jak również ułatwia codzienną sprzedaż czy ułatwia przeprowadzenie inwentaryzacji (drukowanie stanów ilościowych towarów).
Specjalne moduły magazynowe umożliwiają również generowanie dokumentów „wydania na zewnątrz” – WZ, „przyjęcia z zewnątrz” – PZ, czy „przesunięcia międzymagazynowego” – MM, informowanie o brakach poszczególnych towarów oraz niebezpieczeństwie ich wyczerpania.


CRM – zarządzaj relacjami, bądź w kontakcie z kontrahentami
Customer Relationship Managment to prosto ujmując zarządzanie relacjami z klientami przedsiębiorstwa – zadania, procedury i narzędzia, które okazują się bardzo przydatne w kontakcie z kontrahentami. CRM w połączeniu z programami do Faktur online? To jak najbardziej możliwe!


CRM umożliwia nie tylko zarządzanie kontaktami (pobieranie informacji z GUC, czy weryfikację rzetelności klientów na giełdach długów, czy w statusach podatkowych na serwerach Ministerstwa Finansów), ale także zarządzanie projektami, zadaniami oraz sprzedażą.


Programy do Fakturowania umożliwiają automatyczne przypisanie rabatów, metod oraz terminów płatności do klientów, jak również zaprogramowanie faktur za usługi cykliczne – wystarczy jedno kliknięcie, aby wystawiać stosowane dokumenty – bez konieczności żmudnego uzupełniania danych za każdym razem.


Bardzo dużym uproszczeniem oraz ułatwieniem pracy jest opcja tworzenia tak zwanego elektronicznego archiwum dokumentów – dzięki gromadzeniu przysłowiowych „papierów” online nie tylko minimalizuje się koszty przechowywania i gromadzenia danych. Dzięki takiej metodzie w bardzo szybki oraz wygodny sposób przedsiębiorca jest w stanie odszukać konkretne dokumenty – tak więc szybko, tanio oraz co najważniejsze bezpiecznie – w końcu każdy program wyposażony jest w konkretne zabezpieczenia.

Newtrader.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj link do swojej strony w zamian za wartościowy komentarz dzięki usłudze CommentLuv.