czwartek, 07.12.2023

Trading 212 i darmowa akcja o wartości do €100

Szukając platformy do inwestowania zwracamy uwagę na różne czynniki. Mówimy tu o przejrzystości aplikacji, o prowizjach jakie platforma pobiera, czy o pomocy technicznej, jaką może nam zaoferować. Porównując serwisy do inwestowania, w końcu trafimy na ten, który najbardziej będzie nam odpowiadał. A wybór mamy bardzo duży, gdyż w Internecie znajdziemy tysiące platform inwestycyjnych. Poniżej opiszemy jedną z nich, która według wielu osób, jest jedną z najlepszych, o czym świadczy ilość osób które handlują za jej pośrednictwem i oceny, jakie dostaje ona od swoich klientów. Mowa od Trading 212.

Promocja! Darmowa akcja od Trading 212 o wartości do 100 euro!

Zarejestruj się z tego linka, zweryfikuj tożsamość i zasil swoje konto minimalną kwotą 5zł (lub 1 eur/1gbp) i otrzymaj losową akcję amerykańskich spółek o wartości do 100 euro!

Zarejestruj się i odbierz bonus do €100

Trading 212 to platforma inwestycyjna zarejestrowana w Wielkiej Brytanii i podlegająca brytyjskiemu nadzorowi. Jest on dosyć wymagający, więc handlowanie za jej pośrednictwem jest bezpieczne. Jej dużą zaletą jest fakt, że nie pobiera ona prowizji za inwestowanie czy opłat za kupno i sprzedaż walut. Ma w swoim portfelu bardzo dużo akcji i ETE-ów. Co ciekawe, za jej pośrednictwem możemy też kupować akcje ułamkowe. Ogromną zaletą Trading 212 jest niezwykle przejrzysta aplikacja – co bardzo ważne w języku polskim. Platforma oferuje też pomoc techniczną przez 24 godziny na dobę. Plusów jest więc dużo. Ale jakby było nam mało, Trading 212 ma specjalną promocję.Zaraz o niej opowiemy.

Każda osoba, która zarejestruje się na Trading 212 korzystając ze specjalnego linka, dostanie jedną darmową akcję o wartości do 100 EURO. Jest ona przesyłana na konto klienta w ciągu 24 godzin po weryfikacji konta i wpłaceniu na nie min 1 EURO (może też być 1 funt brytyjski lub 1 dolar amerykański) lub 5 zł. Co więcej, po rejestracji dostajemy unikalny link polecający, za pośrednictwem którego mogą się rejestrować nasi znajomi lub członkowie rodziny. W momencie gdy do takiej sytuacji dojdzie, czyli ktoś zarejestruje się korzystając z naszego linka polecającego, zarówno nowo zarejestrowana osoba jak i my dostaniemy jedną darmową akcję. Pamiętajmy tylko, żeby w czasie rejestracji wybrać konto Trading 212 Invest lub Trading 212 ISA. Jeżeli wybierzemy inne konto, darmowej akcji nie dostaniemy.  Trzeba więc powiedzieć, że jest to bardzo ciekawa promocja Trading 212.

Czy warto korzystać z platformy Trading 212? Naszym zdaniem tak. Nawet tylko po to, by skorzystać ze wspomnianej promocji i dorobić sobie trochę pieniędzy. Albowiem akcje które dostaniemy, możemy sprzedać i wypłacić środki na nasze konto. Oczywiście możemy nimi obracać, by zarobić więcej, ale zawsze wiąże się to z ryzykiem jakie ponoszą inwestorzy giełdowi czy rynku FOREX.

Zarejestruj się i odbierz bonus do €100

Najczęściej zadawane pytania:

Czy udział w promocji jest darmowy? Czy wiążą się z rejestracją i posiadaniem konta w Trading 212 jakiekolwiek opłaty?

  • Udział w promocji “Darmowa akcja od Trading 212” jest w pełni bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Konto na platformie jest i będzie w 100% bezpłatne.

Czy mogę od razu zamienić otrzymaną akcję na pieniądze i wypłacić?

  • Otrzymaną darmową akcje można od razu sprzedać. Aby wypłacić pieniądze zarobione ze sprzedaży bonusu należy odczekać 30 dni. To jedyny warunek.

Czy aby skorzystać z promocji potrzebuje kod promocyjny lub kod polecający do otrzymania bonusu?

  • Nie jest potrzebny żaden kod promocyjny, jednak należy skorzystać ze specjalnego linku polecającego, który można znaleźć w tym artykule.
Newtrader.pl
Ostatnio dodane artykuły przez Newtrader.pl (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj link do swojej strony w zamian za wartościowy komentarz dzięki usłudze CommentLuv.