niedziela, 03.03.2024

Promocja Monese – 10 euro z kodem promocyjnym MARCI146 (2020)

monese kod promocyjny

Współczesny Świat robi się “coraz mniejszy”. Możemy łatwo przenosić się z kraju do kraju, rozmawiać z przyjaciółmi z najdalszych miejsc jakbyśmy rozmawiali twarzą w twarz, czy też dokonywać zakupów w sklepach znajdujących się na zupełnie innych kontynentach. Aby te czynności sobie ułatwiać, musimy mieć do dyspozycji odpowiednie narzędzia. Jednym z nich może być karta debetowa, oferowana przez firmę Monese.

Czym jest Monese? Otóż jest to brytyjska firma finansowa, powstała w 2014 roku. Dzięki niej, możemy bez zbędnych formalności i bardzo szybko założyć sobie konto prowadzone w EURO lub brytyjskich funtach. Na pewno wiele osób zadaje sobie teraz pytanie – po co mi konto w EURO lub w funtach. Ale jak za chwilę wykażemy, może ono się przydać niejednemu z nas, a dodatkowo może nam przynieść darmowe 10 EURO – bez żadnych haczyków.


Uwaga – PROMOCJA!

Stwórz konto w Monese z kodem promocyjnym MARCI146 aby otrzymać DARMOWE €10 lub 10 funtów – całkowicie za darmo i bez haczyków.


Jak założyć konto Monese

Założenie konta w Monese jest niezmiernie proste i trwa zaledwie kilka minut. Przede wszystkim musimy pobrać na nasz smartfon aplikację Monese z App Store lub Google Play Store. Gdy mamy już aplikację, musimy zrobić zdjęcie jakiegoś dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość, a następnie selfie, by potwierdzić nasze dane. Dane dosyć szybko zostaną zweryfikowane i gdy konto zostanie otwarte, będziemy mogli w pełni korzystać. Aby zachęcić ludzi do zakładania kont, w firmie Monese obowiązuje specjalna Promocja. Można dzięki niej dostać za darmo 15 funtów brytyjskich lub 15 EURO. O szczegółach napiszemy poniżej.

Jak działa konto Monese

Po założeniu konta Monese, możemy w pełni z niego korzystać. Do wyboru mamy trzy pakiety. Podstawowy pakiet Simple jest za darmo. Dostaniemy wtedy darmową kartę zbliżeniową, możliwość  wypłaty pieniędzy z bankomatu (za darmo do 200 funtów lub EURO w miesiącu). Będziemy mogli też dokonywać płatności w obcych walutach. Za darmo można też wykonywać przelewy natychmiastowe na inne konta Monese. Należy przypomnieć, że mamy tu do dyspozycji za darmo konto dwu-walutowe w EURO i funtach. Ponadto będziemy mogli dokonywać płatności typu Apple Pay i Google Pay, zlecać polecenia zapłaty czy płatności cykliczne. Nie trzeba chyba nikomu mówić, że ten pakiet cieszy się największa popularnością.

Pakiety Classic i Premium są płatne ale dają nam za to więcej możliwości. Dla przykładu w Pakiecie Premium, dostajemy możliwość wybierania pieniędzy z bankomatów bez limitów.

Kto powinien założyć sobie konto Monese

I teraz odpowiemy sobie na pytanie, kto powinien założyć konto w Monese. Na pewno jest to konto idealne dla tych, którzy często wyjeżdżają za granicę. Dzięki niemu mogą dokonywać płatności bez przewalutowania, które jest dla nas bardzo niekorzystne. Mówimy tu więc o biznesmenach współpracujących z zagranicznymi kontrahentami, czy o osobach, które lubią spędzać urlopy poza naszym krajem Kolejną grupą osób, dla których konto Monese będzie dobrym rozwiązanie, są ci, którzy robią zakupy w zagranicznych sklepach internetowych. I znowu posiadając kartę Monese, możemy dokonywać zakupów bez przewalutowania, które jest dla nas zwykle bardzo niekorzystne. Konto Monese, jest też idealne dla tych, którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze. Zaraz opiszemy jak można zarabiać z Monese.

 


KOD PROMOCYJNY na darmowy bonus €10

Stwórz konto w Monese z kodem promocyjnym MARCI146 aby otrzymać DARMOWE €10 lub 10 funtów – całkowicie za darmo i bez haczyków.


Jak zarabiać z Monese – odbierz bonus 15 euro / 15 funtów w promocji

Każdy właściciel konta Monese, może zarobić całkiem sporą sumkę. Po pierwsze – jeżeli zarejestrujesz się w Monese z kodem MARCI146, zamówisz całkowicie darmową kartę debetową i wykonasz nią jedną transakcję, na Twoje konto zostanie przydzielone 10 euro lub 10 funtów bonusu, które możesz wypłacić w bankomacie, zapłacić nimi za zakupy lub przelać na konto. Bez żadnych haczyków. Jedynym warunkiem jest podanie kodu promocyjnego MARCI146 – bez niego promocja niestety nie obowiązuje.

A wszystko dlatego, że każdego posiadacza rachunku w Monese obejmuje wspomniana już wcześniej promocja. Wystarczy, że wyślemy naszym znajomym czy członkom rodziny zaproszenie do założenia takiego rachunku i rzeczywiście zostanie on założony, a na naszym koncie pojawi się 10 funtów lub 10 EURO. Co więcej, właściciel nowego rachunku także dostanie 10 EURO lub 10 funtów!!!. Od razu więc ma on pieniądze do wydania. Ponieważ nie ma tutaj żadnych limitów zaproszenie można wysłać każdemu. A więc nasze możliwości zarobkowania są także nieograniczone. Możemy wstawić nasz kod promocyjny na naszym profilu na Facebooku, czy w innych mediach społecznościowych, na blogu czy na naszej stronie internetowej. Można sobie łatwo wyobrazić, że w momencie gdy wiele osób użyje nasz kod promocyjny możemy w łatwy i szybki sposób zarobić na urlop czy na ekstra zakupy. Jest to tym efektywniejsze, że i nowi właściciele rachunku mogą polecać go innym i znowu zarabiać kolejną gotówkę.

 

Czy warto zaufać Monese

 

Chociaż firma Monese działa stosunkowo niedługo, już zyskała sobie duże zaufanie swoich klientów. I tak dla przykładu opinie o Monese w serwisie Trustpilot są bardzo dobre, gdyż firma jest oceniana na 4.4 w pięciopunktowej skali. A zostało już wystawionych ponad 13 tys opinii. Na pewno więc warto założyć sobie konto w Monese, tym bardziej, że praktycznie niczego nie ryzykujemy. A możemy dodatkowo zarobić, gdyż każdego z nas obejmuje promocja w Monese – wystarczy podać przy rejestracji kod promocyjny MARCI146 a bonus zostanie przydzielony po pierwszej wykonanej transakcji kartą.


Najczęściej zadawane pytania

Czy stworzenie konta w Monese i wyrobienie karty jest naprawdę w pełni darmowe?

Stworzenie konta i wyrobienie karty wielowalutowej jest dożywotnio darmowe. Posiadając Monese możesz korzystać z dobrodziejstw systemu całkowicie za darmo, lub stworzyć konto jedynie dla promocji w której otrzymujesz 15 euro lub 15 funtów, wypłacić pieniądze i o nim zapomnieć – bez żadnych konsekwencji.

Czy korzystając z kodu promocyjnego MARCI146 otrzymam €10 czy €5?

Otrzymasz 10 euro lub 10 funtów – zależne od wyboru waluty rozliczeniowej. Kod promocyjny z naszej strony został utworzony jeszcze przed zmianą warunków promocji i jest przypisany do kwoty 10€.

Czy akcja promocyjna Monese jest wiarygodna i na prawdę otrzymam bonus?

Tak, darmowy bonus odebrało już dziesiątki tysięcy użytkowników. Monese jest dużą i szanowaną firmą, którą stać na tego rodzaju promocję.

Newtrader.pl

1 thought on “Promocja Monese – 10 euro z kodem promocyjnym MARCI146 (2020)

  1. Czy każdy może z takiej karty korzystać? Czy są do niej jakies specjalne wymagania – chodzi mi o zarobki, wiek czy takie tam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj link do swojej strony w zamian za wartościowy komentarz dzięki usłudze CommentLuv.